Privatumo pranešimas

Džiaugiamės, kad lankotės mūsų svetainėje ir norėtume padėkoti už susidomėjimą mūsų įmone.

Duomenų apsauga mums yra ne tik teisinis reikalavimas, tai svarbi priemonė, skirta užtikrinti skaidrumą kasdien tvarkant jūsų asmens duomenis. Mums labai svarbu apsaugoti jūsų asmens duomenis (toliau - duomenys). Toliau norėtume pateikti jums išsamią informaciją apie duomenis, kuriuos rinksime jums lankantis mūsų tinklalapyje ir naudojantis čia siūlomomis paslaugomis, taip pat kaip mes apdorojame ar naudojame šiuos duomenis bei mūsų įdiegtas technines ir administracines apsaugos priemones.

Duomenų tvarkymo valdytojas


Duomenų valdytojas, kaip apibrėžta BDAR 4 straipsnio 7 dalyje, yra TIMOCOM GmbH, žr. mūsų teisinį pranešimą.

Duomenų apsaugos pareigūnas


Mūsų išorės duomenų apsaugos pareigūnas yra atsakingas už duomenų apsaugos stebėjimą ir atitiktį. Norėdami gauti papildomos informacijos apie duomenų apsaugą, susisiekite su juo šia kontaktine informacija:

Niels Kill
c/o Althammer & Kill GmbH & Co. KG
Mörsenbroicher Weg 200
40470 Düsseldorf
E-Mail: datenschutz@timocom.com


Jūsų duomenų rinkimas ir naudojimas


Duomenų rinkimo apimtis ir tipas priklauso nuo to, ar lankotės mūsų internetiniame puslapyje norėdami rasti informacijos, ar pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Jei mes naudosimės trečiųjų šalių paslaugų teikėjų individualioms funkcijoms, kurias teikiame, arba norėdami naudoti jūsų duomenis reklamos tikslais, mes išsamiai informuosime jus apie atitinkamą procesą. Mes taip pat pateiksime informaciją apie savo kriterijus nustatant, kiek laiko laikysime jūsų išsaugotus duomenis.

Jūsų duomenų teikimas kitoms trečiosioms šalims gali būti vykdomas tik įstatymų nustatyta tvarka.

Informacijos naudojimas


Mūsų tinklalapių informacijos naudojimo tikslu mes renkame tik tuos asmens duomenis, kuriuos mums automatiškai pateikia jūsų interneto naršyklė, pavyzdžiui:

IP adresas
prašymo data ir laikas
laiko juosta, jei skiriasi nuo Grinvičo vidutinio laiko (GMT)
prašymo turinys (konkretus puslapis)
perduotų duomenų kiekis ir prieigos būsena kiekvienu atveju (perduotas failas, failas nerastas, kt.)
svetainė, iš kurios buvo pateiktas prašymas
naršyklės tipas / versija / kalba
operacinė sistema ir jos sąsaja
Aukščiau pateikti duomenys reikalingi dėl techninių priežasčių, kad galėtume jums rodyti savo svetainę ir užtikrinti stabilumą bei saugumą.

Kontaktinė forma


Įvairiuose puslapiuose galite susisiekti su mumis naudodamiesi kontaktine forma. Informacija, surinkta naudojant kontaktinę formą (pavardė, vardas, įmonė, telefono numeris, el. pašto adresas, gatvė, jei būtina, pašto kodas, vieta, jei būtina) ir jūsų pranešimas bus naudojami tik atsakant į jūsų užklausą. Baigę jūsų užklausos apdorojimą, informaciją ištinsime. Duomenys taip pat bus saugomi kaip teisiškai reikalaujamo el. pašto komunikacijos archyvavimo dalis (el. laiškai yra verslo ir komerciniai laiškai) ne ilgiau kaip 10 metų po siuntimo.

Tačiau mes išsaugosime jūsų informaciją, jei susisiekę pasirašysite sutartį su mumis. Šiuo atveju duomenims tvarkyti reikia, kad būtų įvykdyta sutartis arba įgyvendintos priemonės, kurios yra būtinos prieš prisiimant sutartines pareigas. Jūsų išsaugoti duomenys bus ištrinti, kai jie nebebus reikalingi sutarčiai vykdyti, išskyrus atvejus, kai pagal teisėto archyvavimo įsipareigojimus, mes juos turime saugoti ilgiau.

Jūsų duomenų teikimas kitoms trečiosioms šalims gali būti vykdomas tik įstatymų nustatyta tvarka.

Registracija


Įvairūs puslapiai reikalauja registruotis, kad būtų galima naudotis mūsų paslaugomis (TIMOCOM sistema). Informacija, surinkta naudojant registracijos formą (kreipinys, vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, įmonė, verslo rūšis, gatvė, jei būtina, pašto indeksas, vieta, šalis) bus saugomi tol, kol jūs naudositės mūsų paslaugomis.

Todėl mes išsaugosime jūsų informaciją, jei pasirašysite sutartį su mumis po registracijos. Šiuo atveju duomenims tvarkyti reikia, kad būtų įvykdyta sutartis arba įgyvendintos priemonės, kurios yra būtinos prieš prisiimant sutartines pareigas. Jūsų išsaugoti duomenys bus ištrinti, kai jie nebebus reikalingi sutarčiai vykdyti, išskyrus atvejus, kai pagal teisėto archyvavimo įsipareigojimus, mes juos turime saugoti ilgiau.

Jūsų duomenų teikimas kitoms trečiosioms šalims gali būti vykdomas tik įstatymų nustatyta tvarka.

Susisiekite su mūsų darbuotojais el. paštu


Galite susisiekti su mumis, atsiųsdami mums el. laišką. Galite atsiųsti el. laišką, pvz.: href="mailto:info.co.uk@timocom.com" btattached="true">info.de@timocom.com, inkasso@timocom.com, jobs@timocom.com arba mūsų darbuotojų el. paštu. Duomenys, kuriuos gauname, kai siunčiate mums el. laišką (pvz., jūsų vardas, el. pašto adresas ir pats pranešimas) naudojami tik jūsų užklausos apdorojimui. Baigę jūsų užklausos apdorojimą, informaciją ištinsime. Duomenys taip pat bus saugomi kaip teisiškai reikalaujamo el. pašto komunikacijos archyvavimo dalis (el. laiškai yra verslo ir komerciniai laiškai) ne ilgiau kaip 10 metų po siuntimo.

Jūsų duomenų teikimas kitoms trečiosioms šalims gali būti vykdomas tik įstatymų nustatyta tvarka.

Bendraujant el. paštu mes negalime užtikrinti visiško duomenų saugumo. Todėl konfidencialią informaciją rekomenduojame siųsti paštu.

Naujienlaiškis


Norint užsiregistruoti ir gauti mūsų el. pašto naujienlaiškius, šalia jūsų sutikimo naudoti jūsų duomenis, reikalaujame mums pateikti savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Bet kokia papildoma informacija (pvz., kreipinys į jus) yra naudojama kreipiantis asmeniškai, siekiant pritaikyti naujienlaiškio turinį, taip pat atsakyti į visus mums kylančius klausimus, susijusius su jūsų el. pašto adresu.

Paprastai mes naudojame dvigubo naujienlaiškių pasirinkimo procesą. Tai reiškia, kad mes nesiųsime jums naujienlaiškių tol, kol nepatvirtinsite savo registracijos šiuo tikslu jūsų el. pašto adresu jums išsisiųstu patvirtinimo el. laišku. Tokiu būdu bus užtikrina, kad tik jūs, el. pašto adreso savininkas, galėsite užsiprenumeruoti naujienlaiškius. Jūsų patvirtinimas turi būti atliktas per trumpą laiką gavus el. laišką; priešingu atveju jūsų naujienlaiškio registracija bus automatiškai ištrinta iš mūsų duomenų bazės.

Naujienlaiškio registraciją galima atšaukti bet kuriuo metu, spustelėjus atitinkamą nuorodą naujienlaiškio pabaigoje.

HubSpot

 1. Rinkdoaros veikloms savo svetainėje naudojame HubSpot HubSpot yra programinės įrangos įmonė iš JAV, o HubSpot Ireland Limited filialas yra įsikūręs 2nd Floor 30 North Wall Quay, Dublinas 1, Airija.
 2. Šį integruotą programinės įrangos sprendimą naudojame savo rinkodaros, potencialių klientų generavimo ir klientų aptarnavimo tikslais. Tai apima el. pašto rinkodarą, kuri apima mūsų naujienlaiškių ir automatinių el. laiškų siuntimą, socialinės žiniasklaidos įrašus ir ataskaitų teikimą, kontaktų valdymą, pavyzdžiui, vartotojų segmentavimą ir CRM, nukreipimo puslapius ir kontaktų formas.
 3. HubSpot naudoja slapukus, kurie yra nedideli tekstiniai failai, įrašomi į jūsų interneto naršyklės laikinąją atmintį jūsų galutiniame įrenginyje ir leidžiantys mums analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine. Juose esančią informaciją (pavyzdžiui, IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, svetainėje praleisto laiko trukmę, aplankytus puslapius) HubSpot mums įvertina, kad galėtume rengti ataskaitas apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje ir aplankytus puslapius.
 4. HubSpot užfiksuota informacija, taip pat mūsų svetainės turinys saugomi HubSpot paslaugų teikėjams priklausančiuose serveriuose. Jei davėte sutikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto a) papunktį, jūsų duomenys bus tvarkomi šioje svetainėje svetainės analizės tikslais.
 5. Kadangi asmens duomenys bus perduodami į JAV, siekiant užtikrinti atitiktį BDAR nustatytam apsaugos lygiui, reikalingos papildomos apsaugos priemonės. Siekdami užtikrinti šią papildomą apsaugą, mes ir paslaugų teikėjas susitarėme dėl standartinių sutarties sąlygų pagal BDAR 46 straipsnio 2 dalies c) punktą. Šiose sąlygose reikalaujama, kad duomenų gavėjas tvarkytų duomenis JAV pagal Europoje reikalaujamus apsaugos standartus. Tais atvejais, kai tokio apsaugos lygio negalima užtikrinti net remiantis minėtomis standartinėmis sutartinėmis priežastimis, stengiamės sutartį su duomenų gavėju JAV papildyti papildomomis nuostatomis ir įsipareigojimais.
 6. Duomenys ištrinami, kai jų nebereikia tikslui, dėl kurio jie buvo surinkti.
 7. Galite nuolat nesutikti, kad HubSpot rinktų duomenis ir nustatytų slapukus, naudodami naršyklės nustatymus, kad slapukai nebūtų įrašomi. Leidimą tvarkyti jūsų asmens duomenis galite atšaukti bet kuriuo metu.

Slapukų naudojimas


Savo svetainėse mes naudojame slapukus. Slapukai - tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos mūsų žiniatinklio serveris siunčia į jūsų naršyklę jums lankantis mūsų interneto puslapyje, ir yra išsaugomi jūsų kompiuteryje kitą kartą atidarius mūsų interneto puslapį.

Šioje svetainėje naudojami tokie slapukai:

laikini slapukai (laikinas naudojimas)
nuolatiniai slapukai (slapukai su laiko limitu)
trečiųjų šalių slapukai (iš trečiųjų šalių)
Flash slapukai (nuolatinis naudojimas)
Laikini slapukai automatiškai ištrinami uždarius naršyklę. Tai visų pirma apima sesijų slapukus. Šie slapukai išsaugo sesijos ID, kuris priskiria įvairias naršyklės užklausas prie bendros sesijos. Tai leidžia svetainei atpažinti jūsų kompiuterį jums grįžus. Sesijos slapukai ištrinami jums atsijungus arba uždarius naršyklę.

Nuolatiniai slapukai automatiškai ištrinami pasibaigus iš anksto nustatytam laikui, kuris skiriasi priklausomai nuo slapuko. Šiuos slapukus bet kada galite ištrinti naršyklės saugos nustatymuose.

Jei norite, galite konfigūruoti savo naršyklę, ir, pavyzdžiui, atmesti trečiųjų šalių ar netgi visų slapukų priėmimą. Tačiau atminkite, kad tai padarę negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

Naršyklė nerenka Flash slapukų, nes tai daro jūsų Flash įskiepis. Šie slapukai išsaugo reikalingus duomenis, nepriklausomai nuo naudojamos naršyklės, ir neturi automatinio galiojimo pabaigos datos. Jei nenorite naudoti Flash slapukų, turite įdiegti papildinį, pvz., Mozilla Firefox „Better Privacy“ arba Google Chrome, Adobe-Flash-Killer-Cookie.

Tokiu būdu mes nerenkame ir neišsaugome asmens duomenis naudojančių slapukų. Mes taip pat nenaudojame jokios technologijos, kuri sujungia slapukų informaciją su naudotojo duomenimis.

Daugiau informacijos apie slapukus rasite Berlyno technikos universiteto portale (vokiečių kalba): https://www.verbraucher-sicher-online.de/thema/cookies.

Žiniatinklio analizė


Privalome užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų optimaliai suprojektuota ir atrodytų patraukli mūsų lankytojams. Šiuo tikslu mums svarbu žinoti, ką lankytojai mano apie įvairias svetainės skiltis. Norėdami tai padaryti, mes naudojame žemiau pateiktas žinomas priemones.

Google AdWords konversijų stebėjimas


Būdami Google AdWords klientu, mes taip pat naudojame Google konversijų stebėjimą kaip papildomą Google Inc. analizės paslaugą. Jei mūsų internetinę parduotuvę radote per Google reklamą (AdWords - reklama per / šalia „Google paieškos rezultatų), Google patalpins papildomą slapuką, vadinamą konversijos slapuku, jūsų kompiuteryje. Šis slapukas nenustato jūsų tapatybės, o tik pateikia Google skelbimų paspaudimų mūsų svetainėje palyginimą ir sprendimus dėl pirkimų, susijusių su siūlomais produktais.

Šiuo metu Google neturi atsisakymo šiam slapuko. Galite neleisti išsaugoti konversijos slapuko naudodami atitinkamus naršyklės programinės įrangos nustatymus arba papildomus naršyklės įskiepius.

Daugiau informacijos apie Google AdWords konversijų stebėjimą galite rasti: https://support.google.com/adwords/answer/1722022?hl=de

Tiekėjas Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Airija.

Daugiau informacijos apie Google Inc. duomenų apsaugą galima rasti: https://www.google.com/intl/de/policies/privacy/

Google Tag Manger


„Google Tag Manager“ yra įterptųjų žymų įrankis. Šis įrankis taip pat paliečia žymas, kuriose gali būti saugomi duomenys. „Google Tag Manager“ neturi prieigos prie šių duomenų. Jei išjungėte žymas domeno arba slapukų lygmeniu, tai niekaip nepaveikia visų sekimo žymų, kurios valdomos su „Google Tag Manager“.

Google Analytics


Savo svetainėje mes naudojame Google žiniatinklio analizės paslaugą Google Analytics. Google Analytics naudoja slapukus, išsaugotus jūsų kompiuteryje ir leidžiančius mums analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine paprastai siunčiama į Google ir yra saugoma jų serveriuose JAV. Savo svetainėse aktyvinome IP anonimizaciją. Tai reiškia, kad Google sutrumpino jūsų IP adresą ES valstybėse narėse arba kitose EEE sutarties šalyse prieš jį perduodant. Google naudos šią informaciją, kad galėtų įvertinti, kaip naudojatės svetaine, rinkti ataskaitas, kaip veikia svetainė, ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla bei interneto naudojimu. IP adresas, jūsų perduotas kaip Google Analytics dalis, nebus susietas su kitais Google duomenimis. Galite neleisti išsaugoti slapukų naudodami atitinkamus naršyklės programinės įrangos nustatymus. Be to, galite neleisti rinkti slapukų (įskaitant jūsų IP adresą) sukurtų duomenų bei juos tvarkyti Google Analytics, atsisiuntę ir įdiegę naršyklės įskiepį, esantį šiuo adresu: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de. Naudojant alternatyvius įskiepius arba išjungus visus slapukus jūsų naršyklės nustatymuose taip pat nebus analizuojama jūsų elgsena.

Arba galite prieštarauti, kad jūsų duomenys būtų naudojami, spustelėję šią nuorodą. Tai nustatys atsisakymo slapuką, kuris neleis ateityje rinkti jūsų duomenų apsilankius mūsų svetainėje: Google Analytics deaktivieren.

Įspėjimas: jei ištrinsite slapukus, ištrinsite ir atsisakymo slapuką, kurį vėliau reikės iš naujo aktyvinti.

Tiekėjas Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Airija.

Daugiau informacijos apie Google Inc. duomenų apsaugą galima rasti: https://www.google.com/intl/de/policies/privacy/

Sistrix


Mūsų interneto svetainėje naudojamas SISTRIX GmbH (Sistrix) interneto duomenų analitikos įrankis. Analitikos įrankis padeda paieškos varikliams lengviau rasti mūsų interneto svetainę. Renkami duomenys yra susiję tik su raktiniais žodžiais, domenais bei paieškos terminais. Asmeniniai duomenys nėra renkami, saugomi ar apdorojami. Daugiau informacijos apie duomenų rinkimą ir naudojimą rasite http://sistrix.de/sistrix/datenschutz.

Mouseflow


Šioje interneto svetainėje naudojamas Mouseflow interneto analitikos įrankis, kurį sukūrė Mouseflow ApS, Flaesketorvet 68, 1711 Kopenhaga, Danija, kad būtų įrašomi atsitiktinai parinkti individualūs apsilankymai interneto svetainėje (tik naudojant anoniminius IP adresus). Tai darant sukuriamas pelės judesių, paspaudimų ir bendrų interakcijų žurnalas, kurio tikslas fiksuoti atsitiktinai pasirinktus individualius apsilankymus šiame tinklalapyje kaip sesijų atkartojimus, vertinant veiksmų visumą, kuri leidžia nustatyti potencialias interneto svetainės tobulinimo vietas. Mouseflow nerenka jokių asmeninių duomenų ir jokie duomenys neperduodami trečiosioms šalims. Duomenys išsaugomi ir apdorojami ES.

Jei nenorite, kad Mouseflow rinktų tokius duomenis, galite išsiregistruoti nuo duomenų rinkimo visose interneto svetainėse, kurios naudoja Mouseflow, spustelėdami šią nuorodą: https://mouseflow.com/opt-out/.

Integruotos paslaugos


Dėl mūsų svetainės dizaino ir papildomų funkcijų teikimo siūlome žemiau aprašytas išorines paslaugas.

Visos šios paslaugos gali būti inaktyvintos naudojant specialius naršyklės įskiepius, kurie sustabdo reikiamą ryšį su atitinkamu serveriu. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokių įskiepių naudojimas gali būti susijęs su nepatogumais naudojantis paslauga - daugelis elementų neveiks taip, kaip tikėtasi.

YouTube


Kai kuriuose mūsų svetainės įrašuose yra pateiktas ir YouTube vaizdo įrašų iš mūsų YouTube kanalo. Paprastai YouTube vaizdo įrašai yra įterpiami į mūsų svetainę naudojant patobulintą duomenų apsaugos režimą (vidinė YouTube funkcija), kad iš pradžių slapukai nebūtų perkeliami iš YouTube į jūsų naršyklę, todėl YouTube neišsaugo jūsų informacijos. Tai taikoma tik tuo atveju, jei nežiūrite vaizdo įrašų. Nepriklausomai nuo to, ar žiūrite vaizdo įrašą, jūsų IP adresas bus perkeltas į YouTube ir Google reklamos tinklą Doubleclick. Jei esate prisijungę prie esamos YouTube naudotojo paskyros lankydamiesi mūsų svetainėje, YouTube gali susieti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje su naudotojo elgesiu. Atkreipkite dėmesį, kad mes, kaip svetainės teikėjas, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį arba apie tai, kaip YouTube naudoja minėtus duomenis, ir neturime galimybių riboti tolesnio duomenų perdavimo YouTube bei jų partneriams.

Teikėjas YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, JAV.

Daugiau informacijos apie YouTube Inc. duomenų apsaugą galima rasti: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy.

Įterpti Vimeo vaizdo įrašai


(1) Į savo interneto svetainę įterpėme Vimeo vaizdo įrašus, kurie yra išsaugoti ir gali būti peržiūrėti Vimeo platformoje. Vimeo yra platforma, kurią sukūrė Vimeo LLC ir kurios pagrindinė būstinė yra White Plains, Niujorko valstija. Mūsų sukurti ir įterpti Vimeo vaizdo įrašai naudojami su parametru Nesekti. Tai reiškia, kad 2 paragrafe nurodyti duomenys yra perduodami JAV per naršyklę / Vimeo įskiepį tik tokiu atveju, jei patys paleidžiate vaizdo įrašą (pvz., paspaudę paleidimo mygtuką). JAV, remiantis duomenų apsaugos sąlygomis, nėra trečioji šalis, kurios duomenų apsaugos lygis yra toks pat kaip ES. Paspaudus ant vaizdo įrašų ir toliau leidžiant vaizdo įrašus duodamas elektroninis sutikimas pagal BDAR 1a paragrafo 7 str. kartu su 49 str. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu pakeitę slapukų nustatymus https://www.timocom.lt/.

(2) Mūsų interneto svetainėje įterpti Vimeo vaizdo įrašai yra teisėti pagal BDAR 1 paragrafo 6 str. 1 sakinį, nes mes turime teisėtą interesą pristatyti įmonę visuomenei.

(3) Jei apsilankysite mūsų interneto svetainėje, Vimeo gaus informaciją, kad apsilankėte atitinkamame polapyje bei duomenis, kurie yra nurodyti skiltyje „informacinis naudojimas“. Tai įvyks nepriklausomai nuo to, ar turite Vimeo vartotojo paskyrą. Jei turite Vimeo vartotojo paskyrą ir esate prisijungę prie šios paskyros, kai lankotės mūsų interneto svetainėje, duomenys bus susieti tiesiogiai su vartotojo paskyra. Jei nenorite, kad šie duomenys būtų susieti su Jūsų vartotojo paskyra, atsijunkite nuo paskyros prieš paleisdami vaizdo įrašą.

(4) Vimeo naudoja šiuos duomenis, kad sukurtų vartotojo profilį ir taip reklamos tikslais, rinkos tyrimams arba užtikrinti, kad interneto svetainė tinkamai veikia. Vimeo taip pat perduoda ir bendrina Jūsų duomenis su trečiosiomis šalimis. Turite galimybę nesukurti vartotojo profilio. Tačiau tokį pageidavimą turite siųsti tiesiogiai Vimeo (Vimeo, Inc., Dėmesio: Data Protection Officer, 555 West 18th Street, Niujorkas, Niujorkas 10011; privacy@vimeo.com ).

(5) Vimeo laikosi duomenų apsaugos reikalavimų, kaip nurodyta Europos ekonominės erdvės ir Šveicarijos reglamentuose dėl asmeninių duomenų rinkimo, naudojimo, perdavimo, laikymo ir kitokio apdorojimo Europos ekonomikos erdvėje, Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje. Bet koks asmeninių duomenų perdavimas trečiajai šaliai arba tarptautinei organizacijai turi būti atliekamas laikantis atitinkamų apsauginių priemonių, kaip nurodyta BDAR 46 str. Tai teisėta pagal BDAR 6 str. 1 paragrafo 1 sakinio b dalies kartu su 46 str. 2 paragrafo c dalimi, kai būtina vykdyti Google sutartį.

(6) Vimeo privatumo politikoje rasite daugiau informacijos apie duomenų apdorojimo tipą ir apimtį. Papildomos teisės, nustatymų parinktys ir kita informacija dėl duomenų apsaugos pateikiama https://vimeo.com/privacy.

Socialinės žiniasklaidos nuorodos


Mūsų svetainėje yra nuorodų į įvairias socialinės žiniasklaidos platformas pagal atitinkamus logotipus. Tai nėra socialinės žiniasklaidos įskiepiai, o tiesiog nuoroda į mūsų buvimą šiose platformose. Paspaudus vieną iš šių nuorodų, jūsų IP adresas bus perduotas įvairių platformų operatoriams. Jei naudojate vieną iš šių paslaugų ir esate prisijungę naudodami savo konkrečią paskyrą, gali būti, kad socialinės žiniasklaidos platformos operatorius įrašys informaciją apie jūsų naršymo internete elgesį. Jūsų IP adreso perdavimas atitinkamų svetainių operatoriams yra reikalingas techniniu požiūriu ir tai daro visos svetainės.

Mūsų svetainė šiuo metu yra susieta su mūsų Facebook, Twitter, Xing, LinkedIn ir Instagram paskyromis.

Socialinės žiniasklaidos įskiepiai


Šiuo metu mes naudojame šiuos socialinės žiniasklaidos įskiepius:

Facebook įskiepiai


Facebook įskiepiai yra integruoti į mūsų svetainę. Facebook įskiepius gali atpažinti Facebook logotipas arba mygtukas „Patinka“ mūsų puslapyje. Čia galite rasti Facebook įskiepių santrauką: http://developers.facebook.com/docs/plugins/.

Lankantis mūsų svetainėje, įskiepis sukuria tiesioginį ryšį tarp jūsų naršyklės ir Facebook serverio. Tada Facebook gauna informaciją, kad jūsų IP adresas apsilankė mūsų svetainėje. Jei spustelėsite Facebook mygtuką „Patinka“ arba „Patinka šis puslapis“ ar bendrinimo mygtuką būdami prisijungę prie savo Facebook paskyros, galite susieti mūsų (Facebook) puslapio turinį su Facebook profiliu ir (arba) bendrinti jį su kitais Facebook naudotojais. Tai leidžia Facebook priskirti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje jūsų Facebook paskyrai. Be to, Facebook gali atsiųsti papildomų slapukų į jūsų naršyklę. Atkreipkite dėmesį, kad mes, interneto svetainės teikėjas, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ar tai, kaip Facebook naudoja minėtus duomenis. Jei nenorite Facebook priskirti jūsų apsilankymo mūsų svetainėje prie jūsų Facebook paskyros, atsijunkite nuo Facebook prieš lankydamiesi mūsų svetainėje.

Teikėjas Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, JAV.

Daugiau informacijos apie Facebook Inc. duomenų apsaugą galima rasti: https://www.facebook.com/about/privacy/

Instagram


Instagram įskiepiai yra integruoti į mūsų svetainę. Šie įskiepiai yra pažymėti Instagram logotipu (pvz., Instagram fotoaparato forma). Šią funkciją siūlo Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, 94025, JAV. Apsilankius viename iš mūsų svetainės puslapių, kuriame yra vienas iš šių įskiepių, jūsų naršyklė sukuria tiesioginį ryšį su Instagram serveriais. Instagram gauna informaciją, kad jūsų naršyklė atidarė atitinkamą mūsų svetainės puslapį net tuo atveju, jei neturite Instagram profilio arba nesate prisijungę prie Instagram. Ši informacija (įskaitant jūsų IP adresą) siunčiama jūsų naršyklės tiesiai į Instagram serverį JAV ir ten išsaugoma. Jei esate prisijungę prie Instagram, Instagram gali suderinti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje su Instagram paskyra. Naudojant šiuos įskiepius, pavyzdžiui, paspaudus „Instagram“ mygtuką, ši informacija perduodama tiesiai į Instagram serverį ir ten išsaugoma. Informacija taip pat paskelbiama Instagram paskyroje ir bus rodoma ten esantiems jūsų kontaktams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų rinkimo tikslą ir apimtį, taip pat tolesnį Instagram duomenų tvarkymą ir naudojimą bei susijusias teises ir parinktis, skirtas apsaugoti jūsų privatumą, žr. Instagram privatumo pareiškimus: https://help.instagram.com/155833707900388/

Jei nenorite, kad Instagram susietų duomenis, surinktus per mūsų svetainę, su jūsų Instagram paskyra, prieš lankydamiesi mūsų svetainėje turite atsijungti nuo Instagram. Taip pat galite neleisti Instagram įkelti įskiepių naudojant naršyklės priedus, pvz., scenarijų blokatorius.

Twitter


Twitter paslaugos yra integruotos į mūsų svetainę. Naudojant Twitter funkciją „paskelbti iš naujo“, jūsų aplankytos svetainės yra susiejamos su Twitter paskyra ir paskelbiamos kitiems naudotojams. Ši funkcija taip pat perkelia duomenis į Twitter. Atkreipiame dėmesį, kad mes, interneto svetainės teikėjas, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ar tai, kaip Twitter naudoja minėtus duomenis. Twitter privatumo nustatymus galite pakeisti savo paskyros nustatymuose adresu http://twitter.com/account/settings.

Šią funkciją siūlo Twitter Inc., Twitter, Inc. 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, JAV.

Daugiau informacijos žr. Twitter privatumo pranešime http://twitter.com/privacy

XING (bendrinimo mygtukas)


XING paslaugos yra integruotos į mūsų svetainę. Kiekvieną kartą atidarius vieną iš mūsų svetainių, kuriame yra XING funkcijos, sukuriamas ryšys su XING serveriu. Mūsų žiniomis, jokie asmens duomenys neišsaugomi. Jūsų IP adresas nėra išsaugomas, o jūsų naudotojo elgesys nėra analizuojamas.

Teikėjas XING AG, Dammtorstraße 29-32, 20354 Hamburgas, Vokietija.

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą ir Xing bendrinimo mygtuką žr. Xing privatumo pranešime: https://www.xing.com/app/share?op=data_protection

LinkedIn


LinkedIn paslaugos yra integruotos į mūsų svetainę. Kiekvieną kartą atidarius vieną iš mūsų svetainių, kuriame yra LinkedIn funkcijos, sukuriamas ryšys su LinkedIn serveriu. Tada LinkedIn gauna informaciją, kad jūsų IP adresas apsilankė mūsų svetainėje. Spustelėjus LinkedIn "bendrinimo mygtuką" esant prisijungus prie LinkedIn paskyros, LinkedIn gali suderinti jūsų apsilankymą mūsų svetainėje su jumis ir jūsų paskyra. Atkreipiame dėmesį, kad mes, interneto svetainės teikėjas, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ar tai, kaip LinkedIn naudoja minėtus duomenis.

Teikėjas LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, CA 94043, JAV.

Daugiau informacijos žr. LinkedIn privatumo pranešime: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

YouTube


Mūsų svetainėje yra naudojami įskiepiai ar kitos nuorodų parinktys, skirtos YouTube vaizdo įrašų platformai. Apsilankius vienoje iš mūsų svetainių, kuriose yra YouTube įskiepis arba YouTube nuoroda, YouTube serveriuose sukuriamas ryšys. Tada YouTube operatorius informuojamas, kurioje svetainėje lankėtės.

Jei tuo pačiu metu esate prisijungę prie YouTube, tada YouTube operatorius sužinos daugiau apie jūsų naršymo elgesį. Jei to nenorite, prieš lankydamiesi svetainėje, atsijunkite nuo YouTube. Atkreipiame dėmesį, kad mes, interneto svetainės teikėjas, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ar tai, kaip YouTube naudoja minėtus duomenis.

Teikėjas YouTube, LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, JAV.

Daugiau informacijos apie YouTube Inc. duomenų apsaugą galima rasti: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy

Interneto prieigos socialinėje žiniasklaidoje


Mes turime interneto prieigą prie socialinių tinklų ir platformų (pvz., Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, LinkedIn, Xing). Facebook ir tikėtina, kad visi kiti socialiniai tinklai bei platformos, TIMOCOM ir atitinkamų tinklų ar platformų operatoriai yra bendrai atsakingi už duomenų tvarkymą.

Mes siūlome galimybę komentuoti mūsų skelbimus, teikti atsiliepimus arba susisiekti su mumis per socialines žiniasklaidos priemones.

Iš esmės nėra nustatyto jūsų įrašų saugojimo laikotarpio. Savo įrašus galite bet kuriuo metu ištrinti iš pamėgto Facebook puslapio ir kitų platformų.

Mes valdome savo Facebook puslapį ir visus kitus socialinius tinklus bei platformas savo pačių ir visų naudotojų, norinčių pasinaudoti mūsų platforma, interesu pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Jei teikėjas prašo naudotojo leidimo tvarkyti šio duomenis, tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas.

Atminkite, kad gali būti, jog naudotojo duomenys bus tvarkomi už Europos Sąjungos ribų. Tai gali kelti pavojų naudotojui, nes, pavyzdžiui, gali būti sunkiau užtikrinti jo teises.

Facebook ir kitos platformos išsaugo jūsų duomenis kaip naudotojo profilį ir naudoja jį savo svetainės reklamai, rinkos tyrimams ir (arba) svetainės dizainui, remdamiesi poreikiais. Tokia analizė (net ir neprisijungusių naudotojų) vyksta, ypač norint pateikti poreikiais pagrįstą reklamą ir informuoti kitus socialinių tinklų naudotojus apie jūsų veiklą mūsų svetainėje. Turite teisę nesutikti su tokiu naudotojo profilio sukūrimu ir pateikti pretenziją tiesiai Facebook; žr. Facebook duomenų gaires.

Ubermetrics

„Ubermetrics“ – tai dirbtiniu intelektu pagrįstas turinio analizės sprendimas, automatiškai analizuojantis ir filtruojantis didelį tekstų, imamų iš visų svarbiausių pasaulinės žiniasklaidos kanalų, kiekį. Diskusijos apie produktus, prekių ženklus, kampanijas ir temas, imamas iš naujienų, spaudos gavėjų sąrašų, socialinių tinklų, tinklaraščių, forumų ir kt., yra apdorojamos realiuoju laiku, suteikiant vertingų įžvalgų reklamos kampanijoms, rinkodarai ir rinkos tyrimams. Norėdama tai padaryti, „Ubermetrics“, naudodama pažangiausius teksto gavybos ir natūraliosios kalbos apdorojimo metodus, analizuoja komunikaciją iš milijonų internetinių bei socialinės žiniasklaidos šaltinių.

„Ubermetrics Delta“ tvarko tik viešai skelbiamą informaciją. „Ubermetrics“ saityno sąsajos sklaidos kanalas naudojamas TIMOCOM aktualiems leidiniams išvardyti pagal išsaugotus raktinius žodžius. Tekstą publikavusių asmenų vardai ar slapyvardžiai apdorojami neišvengiamai.

Tinkamos techninės ir organizacinės priemonės buvo įdiegtos TIMOCOM specialiai šiai programinei įrangai naudoti. Tikslinė asmenų, esančių ne TIMOCOM, paieška neatliekama.

Duomenų tvarkymas taip pat apsiriboja racionaliam duomenų naudojimui bei įvertinimui reikalingu laikotarpiu, todėl duomenys panaikinami ne vėliau kaip iki kitų metų pirmo ketvirčio pabaigos.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 dalies f punktas. Mūsų teisėti interesai glūdi tame, kad būtų kuo greičiau pripažinta mūsų spaudai skirtų renginių sėkmė žiniasklaidoje ir optimizuotos žiniasklaidai skirtos priemonės bei buvimas internete. Be to, esame suinteresuoti nustatyti temines tendencijas ankstyvame etape, kad galėtume į jas atitinkamai reaguoti.

Todėl, kad išliktume konkurencingi, mūsų teisėtas ekonominis interesas tvarkyti duomenis taip pat yra reikšmingas.

Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

„Ubermetrics Technologies GmbH“, kaip Vokietijoje įsikūrusi internetinės žiniasklaidos stebėsenos paslaugų teikėja, savo sistemą valdo serveriuose, esančiuose Vokietijos duomenų centro operatoriaus duomenų centruose Saksonijoje ir Bavarijoje, todėl jai taikomi Vokietijos ir Europos duomenų apsaugos įstatymai (BDAR, BDSG) (Vokietijos federalinis duomenų apsaugos įstatymas] ir LDSG (Vokietijos federalinių žemių duomenų apsaugos įstatymas).

Programinė įranga yra „Paslauga – programinė įranga“ (SaaS) sprendimas. Duomenys neperduodami į trečiąsias šalis arba nelaikomi trečiosiose šalyse, kurios neužtikrina adekvataus duomenų apsaugos lygio pagal ES reikalavimus.

Nesutikimo ir pašalinimo galimybė

Jūs galite bet kuriuo metu nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi pagal BDAR 21 str. 1 d. dėl priežasčių, susijusių su konkrečia Jūsų padėtimi. Apie savo nesutikimą su Jūsų duomenų saugojimu ataskaitose prašome mums pranešti išsiunčiant pranešimą nurodytais kontaktais.

Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio iki atšaukimo vykdyto duomenų tvarkymo teisėtumui.

Norime atkreipti dėmesį į tai, kad TIMOCOM, deja, negali paveikti socialinės žiniasklaidos platformų naudojamų žiniatinklio sekimo metodų. Daugiau informacijos rasite platformų operatorių duomenų apsaugos deklaracijose. Apie pasirinkimo galimybę pasinaudoti savo teisėmis atsisakyti šių žiniatinklio sekimo metodų galite pareikšti tiesiogiai socialinės žiniasklaidos operatoriams. Jei ginsite savo teises šioje srityje, TIMOCOM persiųs užklausas tiesiogiai platformų operatoriams.

Kalbant apie mūsų, taip pat Facebook Ireland Ltd. (Facebook) ir visas kitas jūsų asmens duomenų platformas, turite tokias teises:

 • teisę į informaciją
 • teisę taisyti ar ištrinti
 • teisę apriboti duomenų tvarkymą
 • teisę į duomenų perkėlimą
 • teisę kreiptis į duomenų apsaugos priežiūros instituciją.

Norėdami gauti išsamesnę informaciją apie duomenų tvarkymą ir atsisakymo galimybes, žr. šią susijusią įvairių tiekėjų pateiktą informaciją.

Vis tik daugeliu atvejų rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su Facebook Ireland Ltd. ar kitomis platformomis, nes mes neturime prieigos prie visų duomenų ir negalime daryti įtakos visam Facebook bei kitų platformų vykdomam duomenų tvarkymo procesui. Tačiau mes džiaugsimės galėdami jums padėti pasinaudoti savo teisėmis dėl Facebook ir kitų platformų.

Facebook (Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Airija)

Google/YouTube (Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Airija)

Instagram (Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, 94025, JAV)

Twitter (Twitter Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, JAV)

LinkedIn (LinkedIn Ireland Unlimited Company Wilton Place, Dublin 2, Airija)

Xing („XING AG“, Dammtorstraße 29-32, 20354 Hamburg, Vokietija)

naršyklės tipas / versija / kalba

operacinė sistema ir jos sąsaja

naršyklės programinės įrangos kalba ir versija.

Naudojimu pagrįsta internetinė reklama
Pakartotinė Facebook rinkodara / nukreipimas


Be to, šiame tinklapyje naudojama Facebook socialinio tinklo pasirinktinė auditorija, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, JAV. Šis Facebook pikselis pažymi jus anonimiškai kaip mūsų svetainės lankytoją. Jums prisijungus prie Facebook, mes galime naudoti šią informaciją siūlydami Facebook reklamą, skirtą tikslinėms grupėms. Mes, šios svetainės operatoriai, negauname jokių asmeninių duomenų apie jus kaip naudotoją ar jūsų Facebook duomenų. Daugiau informacijos žr. Facebook privatumo pranešime https://www.facebook.com/about/privacy/. Mūsų svetainės lankytojai gali išjungti Facebook pasirinktinę auditoriją čia here.

LinkedIn

Mes naudojame LinkedIn analizės ir konversijų stebėjimo technologiją savo svetainėje. Naudodami šią LinkedIn technologiją, mes galime rodyti jums aktualesnę ir labiau dominančią reklamą. Be to, mes gauname suvestines ir anonimines LinkedIn ataskaitas apie reklaminę veiklą ir informaciją apie tai, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. Daugiau informacijos apie LinkedIn duomenų apsaugą galima rasti: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy. Galite atsisakyti savo elgesio LinkedIn svetainėje analizės ir su interesais susijusių rekomendacijų rodymo; norėdami tai padaryti, spustelėkite „Atsisakyti LinkedIn“ (LinkedIn nariams) arba „Atsisakyti“ (kitiems naudotojams) šiame puslapyje: https://www.linkedin.com/psettings/guest-controls/retargeting-opt-out.

Jūsų asmens duomenų tvarkymas šalyse, nepriklausančiose ES ir EEE


Jūsų asmens duomenys nebus tvarkomi šalyse, kurios nėra Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės šalys, išskyrus socialinės žiniasklaidos programas: Facebook, Twitter, LinkedIn ir Instagram.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas


Čia galite rasti duomenų apsaugos įstatymų, naudojamų kaip duomenų tvarkymo pagrindas, santrauką.

Informacijos naudojimas


Duomenų, kuriuos automatiškai pateikia mums jūsų naršyklė, tvarkymas yra teisėtas interesas, kad galėtumėte matyti svetainę.

 • Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 straipsnio 1 dalies f punktas


Kontaktinė forma ir registracija


Duomenų tvarkymas yra reikalingas, kad būtų įvykdyta sutartis, kurioje atitinkamas asmuo yra sutarties šalis, arba reikalaujama imtis priemonių, reikalingų prieš įsipareigojant sutartimi dėl atitinkamo asmens prašymo.

 • Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 straipsnio 1 dalies b punktas


Naujienlaiškis


Savo naujienlaiškius siunčiame tik gavę jūsų sutikimą.

 • Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 straipsnio 1 dalies a punktas


Savo sutikimą ir naujienlaiškio prenumeratą galite atšaukti bet kuriuo metu.

Žiniatinklio analizė, naudojimu pagrįsta internetinė reklama ir išorinių paslaugų įterpimas


Reklamos, rinkos tyrimų arba tinkamo svetainės dizaino tikslais mes analizuojame savo naudotojų elgesį dėl savo teisėtų interesų.

 • BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas


Šis teisinis pagrindas taikomas Google Analytics, eTracker, Google AdWords, Bing skelbimams, Facebook pakartotinei rinkodarai / pertvarkymui, LinkedIn analizei (naudojimu pagrįstai internetinei reklamai).

Interneto prieigos socialinėje žiniasklaidoje


Naudotojo asmens duomenų tvarkymas atliekamas atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą, susijusį su veiksminga naudotojo informacija ir bendravimu su naudotoju pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Jei minėtas teikėjas prašo naudotojo leidimo tvarkyti šio duomenis (t. y., naudotojas deklaruoja savo sutikimą, pavyzdžiui, pažymėdamas žymimąjį laukelį arba paspaudęs mygtuką), minėto tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas, 7 straipsnis.

Duomenų apsauga


Mes taip pat naudojamės techninėmis ir organizacinėmis saugumo priemonėmis, kad apsaugotume sukauptus arba surinktus asmens duomenis, ypač nuo atsitiktinio ar sąmoningo manipuliavimo, praradimo, sunaikinimo ar užpuolimo, vykdomo pašalinių asmenų. Mūsų saugumo priemonės yra nuolat tobulinamos, atsižvelgiant į technologijų tobulėjimą.

Jūsų asmens duomenų perdavimas per kontaktinę formą yra užšifruotas naudojant SSL technologiją (https), siekiant užkirsti kelią neteisėtoms trečiosioms šalims pasinaudoti šiais duomenimis.

Skolų išieškojimo paslauga / Kredito patikrinimai / Kredito agentūros


(1) Smart Logistics System klientams siūlome naudotis skolų išieškojimo paslauga. Ši paslauga siūloma visiems TIMOCOM klientams ir ją teikia TIMOCOM.

(2) Užsakymo formoje TIMOCOM perduodama informacija apie kreditorių (įmonės pavadinimas, TIMOCOM ID), apie skolininką (įmonės pavadinimas, TIMOCOM ID, jei yra), adresą, įskaitant šalį (jei nenurodytas TIMOCOM ID), sąskaitos numerį, sąskaitos datą, neapmokėtą sumą, valiutą, informaciją, kad neapmokėta suma yra nesumokėta (jei reikia), ir reikalavimo pagrindą. Ši informacija perduodama tam, kad būtų galima nagrinėti skolos išieškojimo bylą. Be to, TIMOCOM prašo, kad kredito agentūros atliktų kredito patikrinimą arba išsiaiškintų skolininko adresą, kad galėtų į jį kreiptis ir apsaugotų kreditorių nuo mokėjimų vėlavimo. Tokio veiksmo teisinis pagrindas yra Str. 6 (1) sakinys 1 b) ir BDAR dalis f) (duomenų tvarkymas sutarties vykdymo tikslais, duomenų tvarkymas dėl teisėtų kreditoriaus interesų).

Pirmiau išvardyti asmens duomenys saugomi tol, kol skolos išieškojimo byla bus baigta, t. y. tol, kol skola nesumokėta ir bylą tęsia skolų išieškojimo tarnyba. Vėliau duomenų saugojimas apribojamas ir, pasibaigus teisiniams saugojimo laikotarpiams, jie visiškai ištrinami. Tokio veiksmo teisinis pagrindas yra Str. 17 (3) dalis b) BDAR kartu su skyriumi 35 (3) Vokietijos Federalinio valstybės tarnautojų atlyginimų įstatyme (Bundesbesoldungsgesetz).

(3) Tuo atveju, jei duomenis gauname iš kredito biurų ar skolų išieškojimo agentūrų, taip pat galime naudoti jų pateiktą kredito reitingą. Kredito reitingas – tai tikimybės, kad klientas sugebės sumokėti bet kokias nesumokėtas sutartines sumas, apskaičiavimas. Reitingas grindžiamas matematiškai ir statistiškai pripažinta ir patikrinta formule.

Dirbame su šiomis kredito agentūromis ir skolų išieškojimo bendrovėmis:

Bisnode; Creditreform; companycheck; Confidas; Creditsafe; Dun & Bradstreet Czech Republic, a.s.; Fonceta OY; Informa; Innolva ; KRD ; KSV1870 Holding AG; Proff Aksjeselskap; Proff Aktiebolag; Schufa; Virk; Wáberer Hungária Biztosító Zrt. Kredito reitingų rezultatus saugome vienerius metus. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Str. 6 (1) sakinys 1 b) BDAR.

(4) Vykdydami sutartinius santykius, mes taip pat perduodame SCHUFA Holding AG arba Creditreform Düsseldorf asmens duomenis apie kreipimąsi dėl sutartinių santykių, jų įgyvendinimą ir nutraukimą, taip pat duomenis apie sutarties pažeidimus arba nesąžiningą elgesį. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Str. 6 (1) sakinys 1 b) ir dalis f) BDAR.

SCHUFA ir Creditreform Düsseldorf tvarko gautus duomenis ir taip pat naudoja juos reitingo balui sudaryti, kad galėtų teikti informaciją savo sutartiniams partneriams Europos ekonominėje erdvėje ir Šveicarijoje, taip pat galimai ir trečiosioms šalims (jeigu Europos Komisija priėmė sprendimą dėl minėtų šalių tinkamumo). Pateikta informacija, be kita ko, naudojama fizinių asmenų kreditingumui įvertinti. Nepriklausomai nuo reitingo, SCHUFA taip pat padeda savo sutartiniams partneriams, kurdama profilius, kad atkreiptų dėmesį į pastebimą elgesį (pvz., siekiant užkirsti kelią sukčiavimui paštu). Tai apima SCHUFA sutartinių partnerių užklausų analizę, siekiant patikrinti, ar nėra galimo į akis krintančio elgesio. Ši analizė, atliekama kiekvieno atskiro sutarties partnerio atžvilgiu, gali apimti adreso duomenis, informaciją apie tai, ar buvo padarytas įrašas apie viešą asmenį visuotinai prieinamuose šaltiniuose, kurio duomenys sutampa su atitinkamo asmens duomenimis, ir kokiu statusu, taip pat apibendrintą statistinę informaciją iš SCHUFA duomenų bazės. Tai neturi įtakos kredito patikrinimui ir kredito reitingui. Daugiau informacijos apie SCHUFA ir Creditreform Düsseldorf vykdomą veiklą galite rasti interneto svetainėse www.schufa.de/datenschutz ir www.creditreform.de/duesseldorf/datenschutz.

Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Str. 6 (1) sakinys 1 f) BDAR.

Jūsų teisės: Informacija, taisymas, ištrynimas, apribojimas


Turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie jūsų išsaugotus asmens duomenis, taip pat teisę ištaisyti ar ištrinti duomenis arba apriboti minėtų duomenų tvarkymą ar nesutikti su minėtų duomenų tvarkymu, taip pat teisę peržiūrėti duomenis, ar laikomasi atitinkamų duomenų apsaugos reikalavimų. Jei turite klausimų dėl savo teisių, galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis arba mūsų išorės duomenų apsaugos pareigūnu el. paštu (žr. kontaktinę informaciją).

Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą už mūsų įmonę atsakingai reguliavimo institucijai. Šiaurės Reino-Vestfalijos valstybinės duomenų apsaugos ir informacijos laisvės pareigūnas: https://www.ldi.nrw.de/metanavi_Kontakt/

Tuo atveju, jei pateikiate leidimą atlikti konkretų duomenų tvarkymą, galite bet kuriuo metu atšaukti minėtą leidimą. Mes reikalaujame leidimo tik tam tikrais atvejais, pvz., siųsdami savo naujienlaiškį.

Į viršų