Visas procesas Smart Logistics System

Apdorokite transporto užsakymus tiesiogiai TIMOCOM sistemoje kartu su verslo partneriais. Skaitmeniniai procesai suteiks galimybę bendrauti greičiau ir sutaupyti laiko keičiantis duomenimis. Kadangi visi užsakymai automatiškai išverčiami į atitinkamą kalbą, nėra jokių kalbos barjerų ir yra tausojamas laikas. Be to, visi duomenys yra aiškiai matomi vienoje vietoje ir nėra išsibarstę po kitus komunikacijos kanalus, pvz., el. paštą.

TIMOCOM taip pat garantuoja itin aukštą duomenų saugumo lygį. Informacija lieka saugi viduje ir apsaugota nuo neleistinos prieigos. Visi serveriai yra Vokietijoje ir jiems taikomi Vokietijos duomenų apsaugos įstatymai. Visa informacija lieka šalyje.

Norėtumėte naudoti užsakymų valdymo funkciją transporto užklausoms? Mielai jums padėsime.

Privalumai:

  • Visapusiškai skaitmeninis užsakymų apdorojimas padeda optimizuoti komunikaciją
  • Padidinkite saugumą teisiškai įpareigojančiais sutartiniais dokumentais.
  • Išvenkite kalbos barjero automatiškai siųsdami užsakymo dokumentus savo verslo partnerio kalba
  • Pritaikykite transporto užsakymus savo poreikiams panaudodami savo įmonės logotipą, įmonės transporto dokumentus ir užsakymo numerio generatorių
  • Sutaupykite laiko sukurdami šablonus pasikartojantiems transporto užsakymams
  • Naudokite mūsų sistemos statistiką, kad lengviau priimtumėte sprendimus apie verslo ateitį
  • Padidinkite efektyvumą naudodami transporto užsakymų sąsają, kad prisijungtumėte prie transporto valdymo sistemos


Skaitmeninis užsakymų tvarkymas

Abu verslo partneriai turi galimybę aiškiai kontroliuoti savo transporto užsakymus ir stebėti užsakymo būseną skaitmeniniu būdu iš centrinės vietos.

Priskirkite ir valdykite savo transporto priemonių transporto užsakymus Smart Logistics System

Greitai peržiūrėkite ir įrašykite transporto užsakymo duomenis

Pagreitinkite procesus

Greitas duomenų surinkimas sutaupo labai daug laiko. Kam to reikia? Jūsų sistemos bus visiškai prijungtos prie TIMOCOM krovinių biržos ir transporto užklausų programėlių. Kopijavimo ir šablonų funkcijos bei išmanios automatinio užpildymo funkcijos užtikrina, kad galėtumėte greitai ir paprastai įvesti visą reikiamą informaciją apie transporto užsakymą.

Supaprastinkite analizę

Naudokite mūsų analizės funkciją, kuri gali būti individualiai pritaikyta pagal Jūsų poreikius, kad analizuotumėte verslo partnerystes ir įmonės veiklos rezultatus. Tai gali padėti rasti pagrindinius Jūsų būsimų verslo planų duomenis.

Analizuokite verslo santykius ir transporto užsakymus tiesiogiai sistemoje

Lengvai stebėkite transporto užsakymų apdorojimą, naudodami integruotas stebėjimo funkcijas

Stebėkite transporto procesus

Siuntų stebėjimas niekada nebuvo toks lengvas. Abu verslo partneriai gali stebėti transporto užsakymo progresą ir sumažinti pastovios komunikacijos poreikį.

Optimizuokite verslo procesus naudodami skaitmeninius transporto užsakymus!

Kaip transporto klientas galite priskirti transporto užsakymus savo verslo partneriams TIMOCOM sistemoje visiškai skaitmeniniu būdu.

Kaip transporto paslaugų teikėjas galite tiesiogiai reaguoti į transporto užsakymus TIMOCOM sistemoje, juos priimdami arba atmesdami skaitmeniniu būdu.

Hosted in Germany – Data security at TIMOCOM

Mes deramai rūpinamės Jūsų informacija! Būtent todėl TIMOCOM turi kokybės antspaudą „Saugoma Vokietijoje“ (Hosted in Germany): Duomenys saugomi Vokietijoje, todėl jiems taikomi Vokietijos įstatymai, remiantis Vokietijos duomenų apsaugos aktu, kuris yra vienas griežčiausių Europoje.

Naudokite transporto užsakymų programėlę Smart Logistics System.

Išbandykite nemokamai dabar

Turite klausimų? Mielai Jums padėsime:

Į viršų